אודות

אני עמוס, בן 39. התחלתי את דרכי כמאמן כושר אישי, מוסמך וינגייט.

כמו כן, הוכשרתי כמאסטר ב-NLP, מומחה בהשפעה ומפתח שיטת המנות.

עם השנים ואורך החיים שלי, הבנתי שמאמן אישי לבד זה לא מספיק. חיפשתי דרך לדחוף את הלקוחות שלי לשלב הבא. לגרום להם לרצות להגיע ולבנות איתם את הסטנדרטים הקבועים שלהם.

לאחר המון מחשבה, נולד לראשונה, לפני 4 שנים, A.M.T, סטודיו לכושר שנותן לכן את הדגש שמגיע לכן.

לאחר שבניתי את הצוות הנכון ביותר, המטרה הייתה לשלב אימון אישי ביחד עם תזונה נכונה. החלטנו לשלב בפעם הראשונה תזונה ואימונים ביחד. התחלנו לחשוב באמת- איך אנחנו יכולים להשפיע על אנשים ומכל הלב.

אנחנו פה כדי לספר לך שלפני 4 שנים, נפתח הסטודיו הראשון של A.m.T מרצון טהור לשנות את כל חווית האימון הספורטיבי המוכר. הסטודיו שלנו לוקח רק את הדברים הטובים מכל תחום ומאפשר לך להתגבר על כל מה שמונע ממך לפעול. את חייבת מישהו לידך שיוציא אותך מאזור הנוחות שלך.

מכאן, נוצר רעיון ה'פרסונל טים' – מאמן אישי לכל קבוצה.

כך תוכלי לקבל את היחס ההולם מהמאמן האישי שלך עבור האימון המושלם וגם לא תקבלי מאמן שעומד לך על הראש ומחכה שתסיימי עוד תרגיל. מאמן אישי לכל קבוצה, יתחשב בך באופן אישי וידע איך להתנהל גם כקבוצה.

חוץ ממאמן שדוחף אותך להשיג את מה שאת רוצה, תוכלי למצוא אצלנו-

  • קבוצת אימון והרזיה
  • קבוצת אימון וחיטוב
  • קבוצות אימון לשמירה על המשקל והכושר
  • ועוד מגוון אפשרויות המותאמות אישית עבורך, בעזרת צוות של ארבעה תומכים– מנהל תהליך, מאמנת תזונה, מנטור אישי וקבוצתי וקפטנית לקבוצה אליה תצוותי.

למעשה, את מקבלת 4 אנשי מקצוע ואת רק אחת!

עוד נוסיף שלפני שנה וחצי התחלנו לבנות את האפליקציה שלנו, iFOOD המשלבת בתוכה את שיטת המנות פרי יצירתנו, המעניקה לך דרך חיים אלסטית, נכונה וגמישה לחיים המודרנים.

האפליקציה, הכוללת בתוכה תזונאית ומנהל תהליך, תעקוב אחר קצב ההתקדמות שלך, הירידה שלך במשקל, ובעזרת החברות לקבוצה, יחד עם אנשי המקצוע, ידעו איך להעיר אצלך את המוטיבציה בכל פעם מחדש.

עבורך, A.M.T הוא לא עוד מכון כושר. עבורנו, לא מספיק שתבואי רק להתאמן.

אימון משותף וחווייתי, בצורה שעוד לא נעשתה בשום מקום אחר, בואי להיות חלק ממשפחת A.m.T!

ליצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד