אפליקציית ספורט ותזונה של AMT

המצאת המאה בתחום הכושר- אפליקציית iFood AmT!

הדובדבן שבקצפת שלנו, הוא אפס קלוריות, ומאגד בתוכו את כל מה שאת צריכה בשביל חיים בריאים וטובים הן מבחינת כושר והן מבחינה חברתית.

לפני כשנה וחצי התחלנו בפיתוח האפליקציה. הבנו למעשה, שכשהעולם נע בקצב מסחרר לכיוון העולם הדיגיטלי, אנחנו חייבים ללכת איתו יד ביד. כך נוצר החיבור בין הדיגיטל ליחס האישי שכל כך חשוב לנו לתת לך.

באפליקציה תוכלו למצוא

  • מעקב אישי בזמן אמת, 24/7, ישירות לנייד שלך- תוכלי לראות את המדדים שלך, את המשקל שלך, ואת הערך הקלורי של המוצרים שבחרת (דרך תפריט iFood שנבנה על שיטת המנות שהומצאה על ידי עמוס וצוות תזונה.
  • פידבק מאמן- הודעות אישיות לאחר אימונים
  • רשת חברתית על בסיס כושר- בנוסף לקבוצת הוואטסאפ שתהיי חברה בה, תצורפי לאותה הקבוצה בדיוק באפליקציה. כך, עדכונים שוטפים בנוגע לקבוצה יגיעו אלייך ביתר קלות. כמו כן, ההתכתבויות בה קורעות מצחוק!
  • ערבות הדדית- אולי אף אחד מהקבוצה שלך לא ידע כמה את שוקלת, אבל הם כן ידעו (ויפרגנו) כמה ירדת! כל קבוצה נשקלת פעם בשבוע ובאפליקציה תוכלי לראות את המשקל הכולל של הקבוצה אותו הורדתן יחד.
  • לשתף את העולם בהצלחה שלך- האפליקציה מאפשרת לך לשתף ברשתות חברתיות אחרות (פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר) את ההצלחה שלך בסטודיו שלנו. ירדת במשקל? שתפי בפייסבוק! תופתעי לגלות את רמות הפירגון!

עם הרשמתך לסטודיו שלנו, תקבלי שם משתמש וסיסמא לאפליקציה שלנו, אותה תוכלי להוריד דרך חנות האפליקציות של המכשיר הסלולרי שלך.

מהתקנת האפליקציה במכשירך, הפרופיל שייך אך ורק לך.

ליצירת קשר מהירה

גלילה לראש העמוד